HomeWinkel Accessoires KabelsStarTech.com Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors - verbindingskabel - 2 m - grijs
One-time investment

StarTech.com Cat5e patchkabel met snagless RJ45 connectors - verbindingskabel - 2 m - grijs

De 45PAT2MGR Cat 5e patchkabel (2 m) voldoet aan of overtreft alle categorie 5e kabelspecificaties en zorgt zo voor betrouwbare Ethernet-netwerkverbindingen, en is daarnaast voorzien van een duurzame grijze PVC-mantel, waardoor u uw netwerkkabels, indien nodig, van een kleurcode kunt voorzien. Voor langdurige prestaties is deze hoogwaardige Cat 5e patchkabel voorzien van een lipbeschermer ('snagless'), waardoor de RJ45 connectorklemmen tegen beschadiging worden beschermd en waardoor de kabel minder gevoelig is voor vasthaken tijdens de installatie. De kabel is ook uitgerust van een aangegoten PVC-trekontlasting waardoor buiging van de RJ45 connectoreindpunten in een scherpe hoek wordt voorkomen, waardoor het risico van kabelstoringen wordt verminderd. Haal het maximale uit uw kabelinvestering met Cat 5e kabels, die allemaal zijn gemaakt van hoogwaardige koperen geleiders. Zorg dat uw veeleisende Ethernet-toepassingen, zoals Power-over-Ethernet, uitstekend presteren met behulp van kabels met een koperen draad van 0,25 mm². Vertrouw op RJ45 connectors voor optimaal geleidingsvermogen en elimineer tegelijkertijd signaalverlies door oxidatie of corrosie.

More products like this

VGA Kabel
USB A verlengkabel 15m met versterker
Ubiquiti Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 1m
USB 2.0 A-B kabel 1.8m
Ubiquiti Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 3m
1 – 5 of 21