HomeWinkel Accessoires KabelsStarTech.com 5m Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors - UTP kabel 5 m wit - netwerkkabel - 5 m - wit
One-time investment

StarTech.com 5m Cat5e Ethernet netwerkkabel met snagless RJ45 connectors - UTP kabel 5 m wit - netwerkkabel - 5 m - wit

Deze Cat5e netwerkkabel biedt betrouwbare netwerkverbindingen, en dus gegarandeerd hoge prestaties voor uw veeleisende Ethernet-applicaties. Zoek de lengte en kleur die u nodig hebt Deze 5 meter witte netwerkkabel is perfect voor netwerkbedradingen door mantelbuizen en leidingen. De kabel is bestemd voor applicaties op grotere afstand die langs een stijl omhoog lopen of in het hele kantoor van een hub naar een wandcontact. Om netwerkinstallaties te vereenvoudigen, zijn onze Cat5e-kabels verkrijgbaar in vele verschillende lengtes en kleuren. Dit garandeert dat u de juiste kabelmaat hebt wanneer dat nodig is en biedt u de mogelijkheid kleurcodes te gebruiken voor uw verbindingen voor een meer georganiseerde configuratie. Snagless RJ45 clips helpen uw netwerkverbindingen beschermen Voor probleemloze kabeltrajecten is deze duurzame kabel voorzien van snagless connectors die de RJ45 clips tijdens de installatie beschermen, waardoor ze minder gevoelig zijn voor vasthaken of breken. De kabel is ook voorzien van gegoten contacten voor trekontlasting, waarmee buiging van de RJ45 connectoreindpunten in een scherpe hoek wordt voorkomen. Zo wordt het risico van kabelbeschadiging en daarmee mogelijke aantasting van de netwerkprestatie verminderd. 100% koper voor maximale prestatie Haal het maximale uit uw kabelinvestering met onze Cat 5e Ethernet-kabels, die allemaal zijn gemaakt van hoogwaardige koperen geleiders. Ze zijn zorgvuldig geproduceerd en getest zodat Near End Crosstalk (NEXT) ruim binnen de acceptabele grenzen blijft. 0,25 mm draad voor high-performance netwerkverbindingen Zorg dat uw veeleisende Ethernet-toepassingen, zoals Power-over-Ethernet en 4K of 1080p video streaming, uitstekend presteren met behulp van kabels met een koperen draad van 0,25 mm . 50 micron gouden connectors bieden optimaal geleidingsvermogen U kunt vertrouwen op onze RJ45 connectors voor optimaal geleidingsvermogen, en tegelijkertijd signaalverlies door oxidatie of corrosie elimineren. De 45PAT5MWH wordt gedekt door de levenslange garantie van StarTech.com, voor gegarandeerde betrouwbaarheid.

More products like this

VGA Kabel
USB A verlengkabel 15m met versterker
Ubiquiti Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 1m
USB 2.0 A-B kabel 1.8m
Ubiquiti Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 3m
1 – 5 of 21