HomeWinkel Accessoires KabelsStarTech.com Mini DisplayPort naar HDMI Video Adapter Converter - videoadapter - DisplayPort / HDMI - 76.2 mm
One-time investment

StarTech.com Mini DisplayPort naar HDMI Video Adapter Converter - videoadapter - DisplayPort / HDMI - 76.2 mm

Met deze Mini DisplayPort naar HDMI -adapter kunt u uw mDP-computer op een HDMI-tv, -projector of -scherm aansluiten. De adapter werkt met Mini DisplayPort-computers zoals uw Ultrabook of Microsoft Surface. Sluit uw Mini DisplayPort-computer eenvoudig aan op een HDMI-scherm Met de mDP-naar-HDMI-adapter kunt u uw Mini DisplayPort laptop, desktop of tablet op een HDMI-scherm aansluiten. De adapter is compatibel met mDP-poorten en Thunderbolt 1 en Thunderbolt 2 I/O-poorten, en ondersteunt plug & play connectiviteit waardoor een probleemloze installatie is gegarandeerd. Werkt met HD-tv's De Mini DisplayPort-adapter heeft een vrouwelijke HDMI-connector die 7.1 audio ondersteunt, waardoor uw mDP-computer volledig compatibel met een HDMI-scherm of -projector bij u thuis of op uw kantoor. Ontworpen voor maximale mobiliteit De Mini DisplayPort-naar-HDMI-adapter/converter biedt maximale mobiliteit dankzij het compacte, lichtgewicht design, waardoor deze adapter de perfecte reisaccessoire is voor uw Surface Pro of Ultrabook, omdat hij gemakkelijk in uw laptop- of draagtas past. Dankzij het ultramobiele design is deze adapter perfect voor BYOD (Bring Your Own Device) applicaties op kantoor. Kristalheldere beeldkwaliteit Met ondersteuning van videoresoluties tot 1080p, zult u versteld staan van de beeldkwaliteit van deze adapter. De adapter benut de videomogelijkheden die in uw mDP-aansluiting zijn geïntegreerd zodat elk detail met verbazingwekkende high-definition wordt weergegeven. De MDP2HDMI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

More products like this

VGA Kabel
USB A verlengkabel 15m met versterker
Ubiquiti Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 1m
USB 2.0 A-B kabel 1.8m
Ubiquiti Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 3m
1 – 5 of 21