HomeWinkel Accessoires KabelsStarTech.com 3m CAT6 Ethernetkabel - Groen - LSZH - 10 Gb 650MHz 100W PoE Internetkabel - Snagless RJ45 10GbE UTP Netwerk Patchkabel met Trekontlasting - CAT 6 Kabel, ETL, 24AWG (N6LPATCH3MGR) - verbindingskabel - 3 m - grijs
One-time investment

StarTech.com 3m CAT6 Ethernetkabel - Groen - LSZH - 10 Gb 650MHz 100W PoE Internetkabel - Snagless RJ45 10GbE UTP Netwerk Patchkabel met Trekontlasting - CAT 6 Kabel, ETL, 24AWG (N6LPATCH3MGR) - verbindingskabel - 3 m - grijs

StarTech.com producten zijn ontworpen om aan de technische eisen van IT professionals te voldoen. Productkwaliteit, compatibiliteit en betrouwbaarheid worden gegarandeerd door onze eigen en externe laboratoria en certificaties door toonaangevende technologiebedrijven. StarTech.com''s assortiment van CAT6 kabels zijn voorzien van 100% koperen en vergulde connectors. Al onze Categorie 6 kabels worden onderworpen aan robuuste fysieke en elektrische tests, waaronder de herhaalde buigtest. Elke kabel wordt afzonderlijk getest (Fluke netwerkkabeltest) om de ''worst case'' NEXT en RL te meten. Naast onze eigen tests werken we samen met toonaangevende externe laboratoria zoals ETL om de productprestaties te controleren en veiligheidscertificaten te verkrijgen. Met een levenslange garantie van StarTech.com en de klok rond ondersteuning, vijf dagen per week, door gekwalificeerde technische adviseurs vertrouwen ontelbare IT''ers op ons merk dat door 80% van de Fortune 500 bedrijven wordt gebruikt. Low Smoke Zero Halogen (LSZH) Categorie 6 Snagless netwerkkabel ondersteunt foutloze multi-Gigabit aansluitingen: 1 Gbps, 2,5 Gbps, 5 Gbps en 10 Gbps (tot 55 m). Deze PVC-vrije high-performance kabel biedt betrouwbare verbindingen met alle netwerkapparaten, zoals Network Interface Cards (NIC), servers, routers, op het netwerk aangesloten opslagapparaten (NAS), VoIP telefoons, PoE apparaten etc. Deze milieuvriendelijke LSZH CAT6 kabel produceert weinig giftige corrosieve dampen en witte rook in geval van brand, voor meer zichtbaarheid en dus een veiligere en snellere evacuatie. StarTech.com biedt een breed scala aan lengtes en kleuren zodat het netwerk en de werkstations in uw bedrijf verbonden en goed georganiseerd blijven.

More products like this

VGA Kabel
USB A verlengkabel 15m met versterker
Ubiquiti Patchkabel OM3 LC-LC 50/125, 1m
USB 2.0 A-B kabel 1.8m
Ubiquiti Patchkabel om3 LC-LC 50/125, 3m
1 – 5 of 21